O nás

Poslanie spoločnosti

Poslanie spoločnosti

PRIVA Lease vznikla pod záštitou spoločnosti AUTOŠTÝL, a.s. s cieľom oslobodiť firmy aj jednotlivcov o starosti so zaobstarávaním a správou ich vozového parku. Sme stabilným partnerom poskytovania prémiových služieb v oblasti predaja a servisu vozidiel VOLVO, JAGUAR, LAND ROVER, RENAULT, DACIA a NISSAN. A tak je vlastný operatívny leasing ďalším nástrojom k tomu, aby zákazník vybavil všetko potrebné pod jednou strechou rýchlo a jednoducho! Náš tím je pripravený poskytovať vysokú úroveň zákazníckych služieb a našou prioritou je plnenie aj najnáročnejších požiadaviek klientov a hľadanie optimálnych riešení pre uspokojenie ich potrieb.

Politika
spoločnosti

Našimi hodnotami sú stabilita, spoľahlivosť a odbornosť vo vzťahu k zákazníkom, partnerom a zamestnancom. Naše chápanie spokojnosti zákazníka je založené na kladných referenciách zákazníkov.

Silnými stránkami spoločnosti sú dlhodobé skúsenosti našich zamestnancov v oblasti použitia osvedčených technológií, metodík poskytovania služieb a znalosťou potrieb zákazníka. Sme si vedomí toho, že ľudský potenciál v našej spoločnosti je najsilnejším kapitálom, preto venujeme zdroje a čas pre správny rozvoj a vzdelávanie.

Vlastný
operatívny leasing

Neustále pracujeme na tom, aby sme priniesli našim zákazníkom viac možností a prispôsobiteľnosti. Každý zákazník má svoje špecifické potreby a preferencie, a práve preto nám vlastný operatívny leasing umožňuje vytvoriť riešenie presne na mieru podľa jeho predstáv.

V konečnom dôsledku sa naše rozhodnutie ponúkať vlastný operatívny leasing zakladá na našom záväzku poskytovať našim zákazníkom najlepšie možné riešenia pod jednou strechou. Dlhodobé skúsenosti našich zamestnancov v oblasti použitia osvedčených technológií, metodík poskytovania služieb a znalosťou potrieb zákazníka sú predpokladom toho, aby každý zákazník odišiel od nás spokojný.

Galéria
Galéria
Galéria